Uwaga zmiana adresu internetowego.

Łukasiewicz – Instytut Przemysłu Organicznego zmienia adres strony internetowej z ipo.waw.pl na ipo.lukasiewicz.gov.pl. Wraz ze zmianą domeny, zmienione zostają również adresy mailowe.

Dlaczego zmieniamy domenę?
Łukasiewicz – IPO z 33 innymi instytutami z całej Polski, tworzy trzecią, co do wielkości organizację badawczo–rozwojową w Europie. Dla spójnego wizerunku i promocji marki Łukasiewicz wdrażamy jednolity system identyfikacji wizualnej. Łukasiewicz - nowy brand naszego Instytutu

Od 1 kwietnia 2019 r. ŁUKASIEWICZ - Instytut Przemysłu Organicznego wraz z 35 innymi, zlokalizowanymi w całej Polsce, tworzy trzecią co do wielkości organizację R&D w Europie.
Z ośmioma tysiącami pracowników oraz ponad 1.3 mld przychodów generowanych ze sprzedaży technologii, produktów i usług Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ zwiększa szanse swoich Klientów na międzynarodowe granty i pozyskiwanie partnerów gospodarczych. Mamy ambitne plany rozwojowe
i chcemy je realizować wspólnie z biznesem. Jako czołowy gracz na europejskim rynku badań i rozwoju dokładamy starań, aby marka ŁUKASIEWICZ była jeszcze silniej kojarzona z najnowszymi trendami
i innowacjami. Dlatego z początkiem 2020 roku rozpoczynamy wdrażanie nowego, jednolitego systemu identyfikacji wizualnej. 

Więcej informacji
Informujemy, że Laboratorium Badania Niebezpiecznych Właściwości Materiałów (BL) 
uzyskało CERTYFIKAT AKREDYTACJI, potwierdzający spełnienie wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02.
Dla Laboratorium jest to już 16 wydanie certyfikatu.
Zakres akredytacji dostępny jest TUTAJ oraz na stronie internetowej PCA.
Dziękujemy za okazane zaufanie do naszych usług i zapraszamy do współpracy!Wizyta Prezesa Centrum Łukasiewicz – Piotra Dardzińskiego w Instytucie.

W piątek 17 stycznia Kierownictwo Centrum Łukasiewicz gościło w naszym Instytucie, zgodnie z zapowiedzianym planem wizyt w instytutach Sieci Badawczej Łukasiewicz. Miło nam poinformować, że gospodarzem pierwszej wizyty w roku 2020 był nasz Instytut. 

Więcej informacjiTargi TSW 2020 

W dniach 15-16 stycznia 2020 r. ŁUKASIEWICZ - IPO uczestniczył, jako wystawca w X jubileuszowej edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2020, w Nadarzynie. 

Więcej informacji